Uue õppeaasta algus

Loomise kuupäev 02.09.2024

Lõpuks ometi on suvi läb.

Ärgata, mil ise tahad, see on ikka paras piin!
Millal ometi on majas jälle kord ja distsipliin?
Nüüd sai lõpuks suvi läbi ja taas algab koolitee!
Õppimine, õppimine - ah, kui kallis meile see!
(Wimberg)

Noarootsi Koolis algas uus kooliaasta pidulikult ning rõõmsalt. Esimest korda alustasid kooliteed sel õppeaastal kaks koolijütsi, kes traditsiooni kohaselt said aktusel aabitsa ning Lääne-Nigula valla poolt kingituseks särgid. Kallid esimeses klassis alustajad, olete meile väga väärtuslikud ja armsad! Soovime teile teadmistejanu ning rõõmu kooliteel.

Noarootsi Koolis alustasid õpetajateed inglise keele õpetaja Karmen Vaikla ja matemaatikaõpetaja Karina Kaur, kes mõlemad on ühtlasi ka Noarootsi Gümnaasiumi kuldmedalistidest vilistlased. Sotsiaalpedagoog ja HEV koordinaator on sellest aastast meie kauaaegne kolleeg Heli Uus ning taas alustab kokana Ülle Männiste. Tere tulemast, armsad kolleegid!

Ja see pole veel kõik! Sellel õppeaastal juhib Noarootsi Kooli meie koolides juba kakskümmend aastat töötanud õpetaja ja õppejuht Katrin Karm. Palju rõõmu ja kannatlikust Sulle uues ametis, armas Katrin!

Imelist uut õppeaasta algust, hoidkem üksteist!

Maire Uusen, huvijuht.
Pildid Maie Arro

Rohkem pilte GALERIISlink opens on new page
Jälgi meid ka FB lehelt.link opens on new page