Tere kool!

Loomise kuupäev 17.08.2024

Augustikuu on veel suviselt mõnus, kuid Noarootsi koolipere valmistub juba hoolega uueks õppeaastaks.

Meie uus õppeaasta algab piduliku aktusega 2. septembril kell 9.00 Pürksi kultuurimajas. Ootame kõiki armsaid õpilasi, töötajaid, lapsevanemaid ning eriti 1. klassi tulijaid!

Aktusele järgneb klassijuhataja tund, kus jagatakse täpsemat infot uueks õppeaastaks. Seejärel alustame õpingutega kohe 3. tunnist vastavalt tunniplaanile.

NB! Kõik kaugemal elavad õpilaskodu lapsed saavad juba eelneval päeval kohale tulla.
Buss väljub 1. septembril ja sõidab tavapärasel ringil, läbi Keila. Väljumine Tallinna Balti Jaamast kell 11.30, peatusega Keilas raudteejaama viiva tn. nurgal u kell 12:00.
Buss jõuab Pürksi c.a 13.15

Õpilaskodu avab uksed 1.septembril kell 13:00.

Esimesel koolipäeval alustab tööd ka piirkonnas elavatele lastele mõeldud koolibuss. Väjumised toimuvad tavapärasel ajal, tavapärases kohas.

Kohtumiseni Noarootsi Koolis!

Viimati muudetud 18.08.2024.