Saalihoki võistlused

Loomise kuupäev 14.03.2024

Meie 7.-9. klassi õpilased osalesid eile Läänemaa koolidevahelisel saalihoki võistlusel. Poisid saavutasid 2. ja tüdrukud 3. koha!

Saalihoki on harrastajate hulga poolest üha kasvav spordiala, mis on lühikese ajaga muutunud Eestis üsna populaarseks. Saalihoki õpetab vastutustunnet enda ja meeskonna ees, arendab füüsiliselt mitmekülgseks ja osavaks ning teeb tuju alati rõõmsaks.

Meie kooli esindasid mänguväljakul Birgitta Illistom, Maria Kännu, Lysandra Pärleen Laur, Luiza Pille Liik, Alice Raasslid, Kristi Thaumi, Maik Thaumi, Egert Trave, Aleksander Järv, Orm Johannes Piir ja Sander Sirel. Väravaid kaitsesid Lysandra Pärleen ja Thor Erik. Õpilasi juhendas Silver Schönberg.

Aitäh õpetaja Silverile laste juhendamise eest! Palju õnne lastele väärikate kohtade saavutamise puhul!

Viimati muudetud 14.03.2024.