Pannkoogipäev

Loomise kuupäev 27.04.2022

Meie 8. klassi õpilastel oli eelmisel kolmapäeval ülitegus ja uusi maitseid täis päev. Meile tuli külla tippkokk Vitali Tihhonov. Vitali on töötanud mitmetes Norra, Prantsusmaa, Taani jt tipprestoranides, sh maailma parimaks tunnistatud „Noma“ restoranis. Vitali on pikalt töötanud ka Moskvas. Ta on olnud peakokk Tallinna ühes vanimas restoranis "Bonaparte", kuid tema loomingut on olnud võimalik maitsta teisteski Eestimaa restoranides.

Laste soov oli küpsetada pannkooke, Vitali juhendamisel valmisid meie õpilaste kätetööna tõeliselt gurmeelikud pannkoogid. Vitalile meeldivad toidu juures värskus, puhtad maitsed ja looduslähedus, täna püüti sellestki söögi tegemisel lähtuda.

Vitali tunnustas laste tööd väga kõrgelt, tuues muuhulgas esile õpilaste väga hea omavahelise koostöö, see oskus tuleb suureks kasuks ka tulevikus.

Suur-suur aitäh Vitalile! Meil on nüüd pikalt mõtteid ja muljeid vahetada.

Rohkem meie kooli tegemistest FB lehel.link opens on new page

Viimati muudetud 10.05.2022.