Noarootsi Koolis on kooliaasta alanud!

Loomise kuupäev 30.08.2022

Eilses päevas oli palju elevust, ootust ja ärevust. Meil oli suur rõõm tervitada meie koolipere noorimaid liikmeid – 1. klassi õpilasi Larsi, Gretet ja Tairit.

Meil oli rõõmsaid taaskohtumisi heade ja vanade koolikaaslastega, kõikide koolitöötajatega. Ühtlasi tutvusime me mitmete meie kooli tulnud uute õpilastega. Noarootsi Kool on saanud rikkamaks ka uute töötajate võrra, me oleme tänulikud, et meie kooliga on liitunud loodus- ja matemaatikaõpetaja Karet Schönberg, vene keele õpetaja Oksana Henderson, matemaatikaõpetaja Lauri Limbach, kokk Jason Henderson ja psühholoog Inge Peterson.

Meie kooliaasta avaaktusel kõlas oluline mõte: igaüks meist saab iga päev anda oma panuse sellesse, et Noarootsi Kool oleks hea kool, kus õpivad õnnelikud õpilased ja õpetavad õnnelikud õpetajad, kus on head suhted ja koostööd toetav koolikultuur.

Ilusat ja seiklusrikast kooliaastat kõigile.

Fotod: Maie Arro

Rohkem pilte leiad Galeriistlink opens on new page

Viimati muudetud 01.09.2022.