Noarootsi Kooli õpilane püstitas uue rekordi

Loomise kuupäev 05.11.2019

Noarootsi kooli ja gümnaasiumi õpilastel on saanud traditsiooniks joosta sügishooaja õuetundide lõpetuseks aja peale Paslepa ring pikkusega 3,78km. Alati proovitakse parandada isiklikke tulemusi, saada kiiremaid aegu kui eelmistel aastatel ning ületada eelnevate aastate parimate jooksjate tulemusi. Sellel aastal sündis uus kooli rekord. 9.klassi õpilane Reno jooksis kiiremini kui oli seda teinud eelmise rekordi omanik, 12.klass õpilane Martin. Reno eesmärgiks oli ületada Martini jooksuaeg 15,12minutit. Enesetunne ja ilm soosisid head tulemust. Reno sai jooksuaja, mis ületas kõik ootused. Uus ja väga võimas kooli rekord on 14,15minutit. Tubli, Reno!
Noarootsi Kooli tüdrukute selle aasta parima tulemuse saavutas Kerstin ajaga 19,42minutit.

Viimati muudetud 18.04.2020.