Mudilaskoor ja lastekoor lähevad Laulupeole!

Loomise kuupäev 09.05.2019

Noarootsi Kooli mudilaskoori ja lastekoori lapsed pääsesid XXVII laulu- ja XX tantsupeol „Minu arm“ osalejate sekka.

Pärast järjekindlat tööd keerulise repertuaariga on pääsenud ettelaulmiste kadalipust läbi ja lähevad üldlaulupeole nii meie mudilaskoor kui lastekoor. Koorid aitas laulupeole muusikaõpetaja Endla Kersman.

Kooli töötajatest osalevad laulu- ja tantsupeol:
muusikaõpetaja Endla Kersman Haapsalu toomkoori koosseisus,
kokk Ülle Männiste ja kasvataja Ülle Schönberg Nõva naiskoori koosseisus,
direktor Mare Tereping Haapsalu toomkoori ja segakoor Sonore koosseisus,
õpetajad Heli Uus ja Alar Uus segarahvatantsurühma West koosseisus.

.........................................................................................................................................

Nii nagu meile on kallid meie emad ja isad, on meile kallid ka meie isamaa ja emakeel. Eesti laulupidu on sündinud armastusest meie maa ja keele vastu. Selle armastuse läbi sai maarahvast eesti rahvas ja maast sai Eesti riik.  Pühitsedes laulupidu pühitseme me oma emakeelt ja isamaad, et võiksime neid pärandada oma lastele ja kesta igaviku tuultes igavesti.

Eesti, minu arm!

Peeter Perens