Kaks kulda Noarootsi Kooli poisile

Loomise kuupäev 01.09.2021

Üle kahe nädala kestsid Tallinnas Kadrioru tennisekeskuses Eesti noorte meistrivõistlused tennises. Mängima lubatakse aasta tähtsamale turniirile igast vanuseklassist edetabeli põhjal 32 paremat. Haapsalu Tenniseklubi esindas 12 aastaste vanuseklassis, Noarootsi Kooli õpilane, Egert Trave.

Egert, olles saanud avaringis napi kaotuse, kulges lohutusturniiril edasi ainult võidult võidule. Tulemuseks tubli lohutusturniiri võit. Paarismängus koos Saaremaa poisi Rasmus Inkiga aga saavutati paar head ja võitluslikku võitu, kuni poolfinaalis tuli vastu võtta väga napp kaotus. Seega tulemuseks suurepärane Eesti Meistrivõistluste III koht.

Egert Trave koos saarlase Rasmus Inkiga võitsid paarismängus P12 vanuseklassis kõigepealt tallinlasi - Kristjan Simon Hannus/Otto Herman Pikka 6-1 7-5, seejärel põhimõttelises mängus tugevat kolmanda asetuse saanud paari Andreas Kuum/Sebastian Tälli 7-6(5) 3-6 10-7, ja poolfinaalkoht oligi välja mängitud.

Egerti kaks auhinda on igati super tulemus!
Noarootsi koolipere soovib palju õnne!

Viimati muudetud 04.09.2021.