Heategevuslik teatejooks!

Loomise kuupäev 28.08.2020

15. heategevuslik Teatejooks toimub 23. septembril Spordinädala avaüritusena

Eesti osavõtjate rohkeimaks koolinoorte spordiürituseks kasvanud heategevuslik Teatejooks toimub 23. septembril Spordinädala avaüritusena. Jooks toimub parkides ja staadionitel üle Eesti, osalema on oodatud 12 000 põhikooliõpilast. 

Teatejooksu ühe eestvedaja Erik Pallase sõnul on Teatejooksule teretulnud kõik 5.–9. klasside lapsed. „Tahame pakkuda noortele võimaluse tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest. Samas saavad lapsed osalemisega anda panuse oma eakaaslaste toetuseks, kes on liikumisvõime kaotanud. Teatejooks kutsub inimesi üles annetama Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse mängulise liikumisraja loomise toetuseks, mis on Eesti esimene liikumisrada taastusravil viibivatele lastele,“ ütles Pallase.

Täiskasvanud saavad Teatejooksul osalevate laste panust ning Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse mängulise liikumisraja loomist toetada, helistades heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot)  või tehes ülekande HNRK Toetusfond SA kontole SEB pangas EE 451010220268957228 märksõnaga Teatejooks. Rohkem infot kodulehel www.hnrk.ee/toetusfondlink opens on new page 

„Olge terved ja liikuge värskes õhus ning kohtume Teatejooksul Spordinädala alguses 23. septembril 2020. Korraldajatena näeme, millist rõõmu pakub noortele inimestele liikumine, kutsume häid inimesi toetama Haapsalu Neuroloogilist Rehabilitatsioonikeskust, kus liikumisvõime kaotanud lapsi raviga aidatakse,“ ütles Teatejooksu eestvedaja Erik Pallase.

Iga kool võib välja panna piiramatul arvul meeskondi. Tiimis on kaheksa liiget, iga osaleja läbib 200 kuni 400 meetri pikkuse distantsi. Võitjaid välja ei selgitata, oluline on osavõtt. 
Teatejooksust osavõtt on osalevatele lastele tasuta. Lapsed saavad endale tänutäheks ja mälestuseks jooksul osalemisest Teatejooksu särgid

Viimati muudetud 28.08.2020.