Algas Läänemaa parimate sportlaste rahvahääletus!

Loomise kuupäev 23.01.2023
Noarootsit on Läänemaa parimate sportlaste rahvahääletusel esindamas Noarootsi kooli 7. klassis õppiv ja Haapsalu Tennisekoolis treeniv Egert Trave. Tennis on 13-aastase Egerti suureks hobiks olnud juba 8 aastat. 2022. aastal osales ta kokku 27 tenniseturniiril. Iganädalaselt käib Egert lausa 5x pärast koolipäeva tennisetrennides ja ka kooli vahetundides näeb teda tennisereket käes palli spordisaali seina vastu löömas.

Kõik Egerti sõbrad saavad talle kaasa elada ning valida Läänemaa 2022.a. noorsportlase (noormees) internetihääletuse teel.link opens on new page Veebihääletus on avatud 26.jaanuarini.

Rahva lemmikud tehakse teatavaks Lääne maakonna spordiaasta pidulikul lõpetamisel 27. jaanuaril Oru Kultuurisaalis, millest antakse teada Läänemaa spordiveebis, FB lehel ja kõikidele esitatud kandidaatidele

Foto: Urmas Kärdi

Viimati muudetud 23.01.2023.