Vastalad

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt N, 15.02.2024 - 11:13

Vaatamata ilmaoludele (lumepuudus ja libedus) tähistasid Noarootsi Kool õpilased teisipäeval, 13.veebruaril,  meeleolukalt vastlapäeva.
Hommik algas viktoriiniga, kus õpilased pidid teadma erinevaid vastlapäeva kombeid ja traditsioone. Mängiti seltskonnamänge ning sai meisterdada vastlavurri, et kurje vaime eemale peletada. Õues sai mõõtu võtta meeskondlikus suusatamises, toimus köievedu ning mõõdeti isegi pikim kelguliug.

Jõulutegu

Sisestatud Maila.Krasmus poolt T, 05.12.2023 - 10:39

Tule kogu perega sel laupäeval, 9.detsembril,  nautima mõnusat talvist Noarootsi eluilu!
Ootame teid Noarootsi Kooli jõuluteole, mis pakub põnevust nii suurele kui väiksele ;)

Noarootsi kihelkonna piparkoogimajad

Sisestatud Maila.Krasmus poolt E, 04.12.2023 - 14:59

Jõuludeni on veel üle kolme nädala, kuid Haapsalus asuva Rannarootsi muuseumiga koostöös tegid Noarootsi Kooli õpilased juba terve rea piparkoogimaju. Seda ei tehtud aga niisama, vaid ettevõtmisel oli ka haridusajalooline mõte - see oli omamoodi austusavaldus Noarootsi kihelkonna koolihariduse ajaloole, mis algas aastal 1650 esimese sealse talurahvakooliga.

Lapsed kaunistasid piparkoogimaju süvenenult ja mõnusa hoolega. Vahva oli näha, kuivõrd hästi lapsed meeskonnas töötamisel ning üksteisega arvestamisel hakkama said.

Tunnustus

Sisestatud Maila.Krasmus poolt E, 13.11.2023 - 12:15

Meil on suur rõõm selle üle, et meie kooli õpilaste Kirke-Eliisabet Kaljase ja Sander Sireli loovtööd on pälvinud Eesti Rahvakunsti- ja Käsitööliidu tunnustuse. Nimelt valiti mõlema lapse loovtööd – Kirke linnusöögimaja ja Sandri pistoda – noorte loovtööde näitusele „pärime!“. Näitus tunnustab ja innustab käsitööga tegelevaid Eesti lapsi ja noori ning julgustab avastama isetegemise rõõmu.

Läänemaa Aasta Õpetaja ja Täiskasvanuhariduse tunnustamisüritus

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt R, 13.10.2023 - 12:30

Selle aasta veebruaris kuulutas SA Läänemaa välja konkurs silmapaistvate õpetajate ja teiste haridustöötajate esitamiseks.

Eelmisel kolmapäeval, 4.oktoobril, toimus Haapsalu Kutsehariduskeskuses Läänemaa Aasta Õpetaja ja Täiskasvanuhariduse tunnustamisüritus.

Meil on suur rõõm, et aasta õpetja tiitli nominentide hulka kuulus Noarootsi Kooli aineõpetaja Siiri Suppi ja aasta koolijuhtide nominentide hulka tuli Noarootsi Kooli direktor, Signe Matteus.

Heategevuslik teatejooks.

Sisestatud Maila.Krasmus poolt E, 25.09.2023 - 11:27

Meie kooli lapsed osalesid ka sel aastal heategevuslikul mesikäpa teatejooksul. Lapsed jooksid eelmisel reedel Haapsalus nende laste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime .

Teatejooks kutsub annetama Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuses ravil olevate liikumisvõime kaotanud laste heaks!

Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetuseks saab annetada:

• Helistades heategevusnumbril 900 7777 (kõne hind on 7 eurot)

• Tehes ülekande HNRK Toetusfond SA kontole SEB pangas EE451010220268957228 märksõnaga Teatejooks

Maal elamise päev

Sisestatud Maila.Krasmus poolt E, 18.09.2023 - 12:53

Noarootsi ootab külla Maal elamise päeval 23. septembril!

Tule meile külla juba sel laupäeval kell 11-13. Pakume suurepärast võimalust tutvuda Noarootsi Kooli, õpilaskodu ja lasteaiaga. Lisaks sellele saab teha suu magusaks pehme jäätise, minipannkookide, Noarootsi hõrgutiste ja muu maitsvaga. Ja koolist saab lahkuda enneolematult vahva näomaalinguga.

Maal Elamise päeva programmis osalevad vallad koos kogukondadega üle Eesti.

Võta pere ühes ja veendu, et maal elatakse päriselt!

 

Esimene koolipäev

Sisestatud kevin.lee poolt N, 14.09.2023 - 13:53

Noarootsi Koolis algas esmasipäeval, 28.augustil, uus ja põnev kooliaasta. Meie koolipere noorimad liikmed - 8 vahvat 1. klassi last - said esmaspäeval kätte aabitsad, mis aitavad neil uusi teadmisi ja oskusi ammutada.

Koolipere suurenes ka teistesse klassidesse tulnud uute toredate laste ja ka uute õpetajate ja töötajate võrra.

Noarootsi Koolis läheme me uuele kooliaastale vastu rõõmsalt, lootusrikkalt ning ikka ühtehoidvalt

Ilusat kooliaastat kõigile!

 

Asu jälgima