Uudised

Võrkpalli võistluste 1.koht 23. märts


Viimased nädalad on meie koolile nii palju head sportlikku võidurõõmu toonud. Eile juhtus see jälle! Läänemaa koolidevahelise võrkpalli võistlusseeria lõpetasid võidukalt 7.-9.klassi poisid. Kõik võistlusmängud võideti Oru Kooli spordisaalis 2:0 andmata ära ühtegi mänguseeriat teiste koolide tiimidele. Koolidest olid esindatud Noarootsi, Haapsalu, Oru, Palivere. Ilus karikas, medalid kaelas ja 1.KOHT!

Tristan, Maikel ja Raian mängisid eelmisel nädalal kaasa ka Noarootsi Gümnaasiumi esindustiimis, kus samuti saavutati 1.KOHT! Palju õnne võitjatele ja aitäh õpetaja Silverile, kes on poistega väga head trenni teinud.

Viimased nädalad on meie koolile nii palju head sportlikku võidurõõmu toonud. Eile juhtus see jälle! Läänemaa koolidevahelise võrkpalli võistlusseeria lõpetasid võidukalt 7.-9.klassi poisid. Kõik võistlusmängud võideti Oru Kooli spordisaalis 2:0 andmata ära ühtegi mänguseeriat teiste koolide tiimidele. Koolidest olid esindatud Noarootsi, Haapsalu, Oru, Palivere. Ilus karikas, medalid kaelas ja 1.KOHT!

Tristan, Maikel ja Raian mängisid eelmisel nädalal kaasa ka Noarootsi Gümnaasiumi esindustiimis, kus samuti saavutati 1.KOHT! Palju õnne võitjatele ja aitäh õpetaja Silverile, kes on poistega väga head trenni teinud.