Villakambri külastus

Loomise kuupäev 10.02.2022

Noarootsi Kooli õpilased käisid 25.jaanuaril ettevõtlusõppe päeva raames Taeblas Villakambrit külastamas. Villakambri peremees ja perenaine Mart Veski ja Angeli Korjus võtsid meid rõõmuga vastu ning rääkisid muuhulgas ka sellest, kuidas kõik alguse sai. Kuigi Villakamber on juba olemasoleva ettevõte laiendus, tutvustati meile ka tegevusi, mismoodi ettevõtlust alustada - millised takistused võivad tekkida ning kuidas mõnikord raskused osutuvad hoopis kasulikuks. Samuti said õpilased teada, kuidas villast lõng tekib ning kuidas esialgsest toormest saab täiesti valmis toote. Villakambri toodeteks on lisaks lõngale ja täitematerjalile ka villasisuga tekid, padjad, kattemadratsid. Noarootsi Kooli õpilastel oli võimalik valmistada tootena villasisuga padi, mille igaüks sai endale. Samuti näidati, mismoodi saab vilditud lõngapalle ilma viltimismasinata. Aitäh Villakambrile toreda päeva eest!

Rohkem pilte galeriis.link opens on new page

Viimati muudetud 10.02.2022.