Tunnustamine 05. november maila.krasmus

Noarotosi Kooli õpilased on tublid ka väljaspool kooli!

Spordis:
Egert Trave ja Gregor Trave osalesid koolivaheajal tennise võistlustel.
Noorteliiga III tenniseturniiril saavutas Egert 2.KOHA ja Gregor 3.KOHA.

1.klassi poisid, Harry Kampus ja Hugo Allmere, mängivad jalgpalli Haapsalu Kalev "Kratid" meeskonnas.
Nädalavahetusel peeti maha Pärnu-Jaagupi jalgpalli cup turniir, kus võistlused toimusid kahes viieses alagrupis.
Enda algrupis saavutati tubli teine koht ja mindi vastu turniiri võitjatega, kahjuks tuli vastu võtta napp kaotus.
Turniiri kokkuvõttes saavutati tubli 4.KOHT

Musika:
18.-19.oktoobril toimus Kuressaare 18. rahvusvahelist poiste keelpillifestivali, kus osalesid ka tublimad keelpillimängijad Haapsalu muusikakoolist.
Kiidame meie kooli viiulimängijat Randar Paalvelti!

Spordis:
Egert Trave ja Gregor Trave osalesid koolivaheajal tennise võistlustel.
Noorteliiga III tenniseturniiril saavutas Egert 2.KOHA ja Gregor 3.KOHA.

Turniiri kokkuvõttes saavutati tubli 4.KOHT

Musika:
Kiidame meie kooli viiulimängijat Randar Paalvelti!