Tunnustame märtsikuu tublimaid

Loomise kuupäev 06.05.2019

Kiita võiks hea sõnaga kõiki kes osalesid Jüriööjooksul. See oli esimene aasta, kui nii palju põhikooli õpilasi sellest osa võttis. Kokku oli põhikoolist 5 võistkonda ja 25 õpilast. Võistkondades oli esindajaid igast klassist 1.-9.klassini, seega väga tublid! Suured tänud õpetajatele, kes lapsi jooksma innustasid (Lily, Katrin, Tiina, Heli) ja kummardus õpetajatele kes ka ise osalema tulid (põhikooli õpetajatest jooksid Kaili, Lily ja Ave).

Egert ja Gregor osalesid nädalavahetusel Tallinnas Noorteliiga III tennisevõistlustel. Egert saavutas 1. koha ja Gregor 7.koha.

Noarootsi Kool võistles ainsa maakoolina Haapsalus Pitsilistel lauludel ja olid seal tublid: Randar sai 2. koha 8-aastaste arvestuses ja Eneli 3. koha 10-aastaste hulgas!