Taas sportlikku võidurõõmu 18. aprill

Meie poisid tegid seda jälle ja seekord suurepärane tulemus saalihokis! Läänemaa koolide 7.-9. klassi arvestuses vôideti 1. koht! Sellel ôppeaastal on see tuumik olnud koolide arvestuses parim nii korvpallis, vôrkpallis ja nüüd ka saalihokis. Vôidu tegi eriti magusaks Thor’i poolt keskväljalt viimasel sekundil 0:0 seisul finaalis löödud vôiduvärav! Kujutage ette seda ôpetaja Silveri ja vôistkonna vôidu emotsiooni.

Tüdrukud saavutasid tubli 3. koha. Tubliduse märgina preemiaks diplomid ja medalid.

Poiste vôistkond: Thor Härm, Georg Villakov, Kerdo Kärpp, Robin Merisalu, Tristan Liias, Gregor Trave, Raian Hanni.

Tüdrukute vôistkond: Simona Suursoho, Melissa Runstük, Gerle Valtri, Anna Liisa Lubnin, Emilia Liias, Mariel Ööpik, Brenda Loone, Sofia Loone.

Palju-palju õnne! Ja suur aitäh teile, et nii võimsalt Noarootsi Kooli esindate!

Rohkem meie kooli tegemistest FB lehel.