Uudised

Rannarootslaste radadel 01. september


Alustasime õppesarjaga „Rannarootsi radadel“, mis saab teoks tänu koostööle Rannarootsi Muuseumiga ja Sihtasutuse Rootsi Rahvakoolide Sõbrad rahalisele toetusele. Septembris toimub õppesarja "Rannarootsi radadel" esimene/sissejuhatav osa - see sisaldab paadisõitu Österbyst Haapsalusse Rannarootsi Muuseumisse. Lisaks õpetatakse lastele Rannarootsi Muuseumis rannarootslaste ajalugu. Kõige sellega alustasid 31. augustil meie kooli noorimad, 1.-4. klassi õpilased, teistel õpilastel on see kõik veel ees.

Sündmust kajastas ERR

Rohkem pilte Galeriist

Alustasime õppesarjaga „Rannarootsi radadel“, mis saab teoks tänu koostööle Rannarootsi Muuseumiga ja Sihtasutuse Rootsi Rahvakoolide Sõbrad rahalisele toetusele. Septembris toimub õppesarja "Rannarootsi radadel" esimene/sissejuhatav osa - see sisaldab paadisõitu Österbyst Haapsalusse Rannarootsi Muuseumisse. Lisaks õpetatakse lastele Rannarootsi Muuseumis rannarootslaste ajalugu. Kõige sellega alustasid 31. augustil meie kooli noorimad, 1.-4. klassi õpilased, teistel õpilastel on see kõik veel ees.

Sündmust kajastas ERR

Rohkem pilte Galeriist