Oru Kooli 1.klass ja Noarootsi Kooli 1.klass said sõpradeks

Loomise kuupäev 03.06.2019

Oru kooli ja Noarootsi kooli 1.klassid on kohtunud tänavu kevadel juba kaks korda, et rikastada õppetööd, anda õpetajatele võimalus kogemuste vahetuseks ja lihtsalt üheskoos toredasti aega veeta. Maakooli klassid pole kuigi arvukad, seetõttu on vahvate ürituste läbiviimiseks mõistlik leida sõprusklass teisest koolist. Ja kellega siis veel sõbrustada, kui mitte lähinaabritega. Märtsikuus sõitis Oru kooli 1. klass Pürksisse, et osaleda tutvumisklassiõhtul. Koosolemine meeldis lastele nii väga, et juba jäädi ootama uut kohtumist.  Maikuu 28. päeval korraldatigi ühine piknik Nõva kandis Lepaaugu järve äärdes. Mereranda viis kaunis laudtee ning meri ja lapsed on kui  kokku loodud. Kuigi ilm ei olnud ülearu suvine, korjati merekarpe ja joosti lainetega võidu. Lapsed grillisid vorste ja vahukomme ning tundsid taaskohtumisest puhast rõõmu. Aitäh, orukad!
Uuel aastal tulevad uued kohtumised.

Lily Pella
Noarootsi Kooli 1. klassi õpetaja