Noarootsi koolide võrkpalliturniir

Loomise kuupäev 04.04.2022

Eelmisel nädalal toimus Noarootsi Gümnaasiumi ja Noarootsi Kooli klassidevahelised võrkpalli võistlused. Neljal õhtul koguneti spordisaali, et mängida koos võrkpalli ja pakkuda koolikaaslastele häid mänge vaatamiseks. Meeskondi oli 8, kaks neist põhikooli 8. ja 9. klass + kuus gümnaasiumi 10.-12.klassi. Põhikooli 8. klass saavutas turniiril 6. koha. Sellist adrenaliini ja energiat nagu 9. klassi ja 12.M. klassi finaalmäng neljapäeva õhtul pakkus, pole see saal ammu näinud. Tasavägises mängus võitis kogu turniiri ja 1. koha 9.klassi esindusvõistkond!

Märkimisväärne on veel ka see, et võitja klassi võistkonna tüdrukud olid hoopiski nooremad, st kaks neist 6. ja üks 7. klassist. Auhinnaks magus kringel ning häälekas koolikaaslaste aplaus. Aitäh teile suurepärase mängu ja hea emotsiooni eest!

Viimati muudetud 04.04.2022.