Noarootsi Kooli stiilinädal

Loomise kuupäev 04.03.2020

Noarootsi kooli õpilasesindus tuli ideele koolielu värvikamaks muutmiseks viia läbi stiilinädal.  Stiilinädal toimus 10.-14.veebruar. Oli palju muret ja vaeva, kuid kõik sai lõpuks ikkagi valmis ja korraldatud. Vaidlusi erinevate stiilide üle oli üllatavalt vähe.

Esmaspäeval oli tudupäev, kus päeva õppeained olid tudumisega seotud. Kostüümide võitjateks tulid 9. klassi õpilane Liiza ja õpetaja Lii.

Teisipäeval oli sõbrapäev. Noh, päris sõbrapäev oli küll reedel, aga nii saimegi kaks korda sellel nädalal sõpradele pühendada. Avatud oli sõbrakohvik ja kõige suuremad sõbrad olid 9. klassi õpilane Anna Liise ja õpetaja Siiri.

Kolmapäeval oli teemaks ametid. Sellega oli naljakas lugu. Algselt oli neljapäevaks planeeritud kaitsevägi, kuid me ei osanud sellest midagi arvata ning siis, kui kolmapäeval ametite päev oli, oli koolis näha väga palju kaitseväe ja politsei vormides inimesi. Kõige vahvamad kostüümid olid 8. klassi õpilasel Daarja ja õpetaja Monika. Kolmapäeval käisid koolis tutvustamas oma töö põnevamat poolt politsei esindajad. Õpilaseid said proovida kätt sõrmejälgede võtmisel.

Neljapäevaks sai siis uus teema valitud ja selleks sai 80-90-ndad aastad. Õpetajatele ilmselt hea nostalgialaks. Selle päeva võitsid 8. klassi õpilane Maibrit ja õpetaja Katrin.

Viimaseks päevaks ehk reedeks oli teemaks, meie kõigi lemmik ja oodatud, soe suvi. Kõige suvisemad olid 6. klassi õpilane Sander ja õpetaja Tiina. Noarootsi kooli õpilasesindus tänab kõiki, kes osa võtsid ja ootame uusi ideid, mida veel korraldada.

Minna Matilda Reinmann
Noarootsi Kooli õpilasesinduse president