Uudised

Noarootsi Kooli heategevus 19. detsember


Meie koolis sai alguse tore traditsioon, et igal õppeaastal korraldab 9.klass heategevusürituse.Sel aastal on otsustatud aidata Läänemaa loomade varjupaiga loomi. Selleks käidi kohapeal tutvumas loomade ja nende elutingimustega. Uuriti, mida neil kõige rohkem oleks vaja. Loomade varjupaigal kulub ühes kuus minimaalselt 150 eurot. Lisaks on puudu kummikindaid, kaltsuvaipu ja 30L prügikotte. Puudus on ka kassimajadest - need otsustati tööõpetuse tundide raames ise valmis ehitada. Suur abi oleks ka sellest, kui vabatahtlikud leiaks aega, et külastada varjupka ja mängida loomadega. Juhul, kui soovid toetada rahaliselt siis annetada on võimalik Noarootsi Koolis sularahas või tehes ülekande 9.klassi kogumiskontole: Teet Niin EE871010031530128220

Lomade varjupaiga külastus

Naorootsi Kooli heategevus

 

 

Meie koolis sai alguse tore traditsioon, et igal õppeaastal korraldab 9.klass heategevusürituse.Sel aastal on otsustatud aidata Läänemaa loomade varjupaiga loomi. Selleks käidi kohapeal tutvumas loomade ja nende elutingimustega. Uuriti, mida neil kõige rohkem oleks vaja. Loomade varjupaigal kulub ühes kuus minimaalselt 150 eurot. Lisaks on puudu kummikindaid, kaltsuvaipu ja 30L prügikotte. Puudus on ka kassimajadest - need otsustati tööõpetuse tundide raames ise valmis ehitada. Suur abi oleks ka sellest, kui vabatahtlikud leiaks aega, et külastada varjupka ja mängida loomadega. Juhul, kui soovid toetada rahaliselt siis annetada on võimalik Noarootsi Koolis sularahas või tehes ülekande 9.klassi kogumiskontole: Teet Niin EE871010031530128220