Uudised

Noarootsi Kool oli külas Hiiumaal 19. august


Kärdla Põhikooli külastas Noarootsi Kooli delegatsioon. Kohtumisel vesteldi erinevatel teemadel. Näiteks vahetati kogemusi distantsõppest, üldpädevuste arendamisest, loovteraapiast jne Soovime läänlastele edukat uut õppeaasta algust ja meeldivat Hiiumaal olemise aega.

"Oleme rõõmsad, et leidsite tee meie kooli. Usun, et siit saab alguse põnev koostöö! "

 

Margit Kagadze
Kärdla Põhikooli direktor

Kärdla Põhikooli külastas Noarootsi Kooli delegatsioon. Kohtumisel vesteldi erinevatel teemadel. Näiteks vahetati kogemusi distantsõppest, üldpädevuste arendamisest, loovteraapiast jne Soovime läänlastele edukat uut õppeaasta algust ja meeldivat Hiiumaal olemise aega.

"Oleme rõõmsad, et leidsite tee meie kooli. Usun, et siit saab alguse põnev koostöö! "

 

Margit Kagadze
Kärdla Põhikooli direktor