Miniraamatukogu avamine

Loomise kuupäev 07.02.2023

Noarootsi Koolis oli eelmisel neljapäeval tähtis päev - meie 1.-4. klassi õpilaste Lugemise Klubi sai päris enda raamatukogu. Meie kutsume teda hellitlevalt miniraamatukoguks, mis ometigi ei jää oma tähtsuse ja vajalikkuse poolest alla suurtele raamatukogudele.

Miniraamatukogu avamisel osalesid meie väga head koostööpartnerid: Haapsalu lasteraamatukogu juhataja Jaanus Kõuts, kes meisse miniraamatukogu idee istutas ja Noarootsi raamatukogu juhataja Serli Heeringas, kes varustas meie raamatukogu põnevate raamatutega.
Meie miniraamatukogul on ka raamatukoguhoidja, esimesena alustab seda olulist tööd 4. klassi Mirtel. Mirtel hakkab raamatuid lastele välja laenutama ning jälgima, et raamatud kenasti tagastatakse.
Me oleme veendunud, et lapsed vajavad oma igapäevaellu raamatuid ja lugusid. Raamat on üks imeline sõber - "ta räägib lapsega vaikselt, aga targalt - ja õpetab last samamoodi ise suhtlema".

Jaanus ja Serli - suur aitäh teile, et aitasite kaasa meie miniraamatukogu sünnile ning et te tänase päeva nii meeldejäävaks muutsite

Fotod: Maire Uusen

Viimati muudetud 07.02.2023.