Uudised

Lugemise Klubi tegemistest 20. oktoober


Eelmisel nädalal külastas Noarootsi Kooli Lugemise Klubi Haapsalu lasteraamatukogu, kus avastati avalikke ja ka saladuslikke ruume, lehitseti ja loeti raamatuid ning kuulati huvitavaid lugusid. Lastele räägiti kõigest sellest, mida saab raamatukogus teha, kuidas raamatukogus käituda ning mitu raamatut raamatukogus on. Lisaks kõigele sellele sai ka võimendiga kitarri proovida. Raamatukogu sügiskambris rääkis lasteraamatukogu juhataja Jaanus Kõuts sügise kohta mitmeid toredaid lugusid. Meil oli üks tõeliselt vahva hommikupoolik.

Suur-suur aitäh lasteraamatukogu armsatele töötajatele!

Fotod: Kristiina Gjardman

 

Rohkem meie kooli tegemsitest FB lehel

Eelmisel nädalal külastas Noarootsi Kooli Lugemise Klubi Haapsalu lasteraamatukogu, kus avastati avalikke ja ka saladuslikke ruume, lehitseti ja loeti raamatuid ning kuulati huvitavaid lugusid. Lastele räägiti kõigest sellest, mida saab raamatukogus teha, kuidas raamatukogus käituda ning mitu raamatut raamatukogus on. Lisaks kõigele sellele sai ka võimendiga kitarri proovida. Raamatukogu sügiskambris rääkis lasteraamatukogu juhataja Jaanus Kõuts sügise kohta mitmeid toredaid lugusid. Meil oli üks tõeliselt vahva hommikupoolik.

Suur-suur aitäh lasteraamatukogu armsatele töötajatele!

Fotod: Kristiina Gjardman

 

Rohkem meie kooli tegemsitest FB lehel