Läänemaa koolidel oli suur korvpallinädal 29. november maila.krasmus

Käesolev nädal oli Läänemaa koolidele suureks korvpallivõistluste ajaks. Läänemaa koolispordi liidu meistrivõistlustel selgitati parimad koolid nii põhikooli, kui gümnaasiumiastmes.

Esmalt selgitasid Haapsalu Wiedemanni spordihoones parimad gümnaasiumiõpilased. Pronksmedalid said Noarootsi gümnaasiumi naiskond kuhu kuulusid ka põhikooli õpilased Daarja ka Kretlin, õpetja Kaili Leht juhendamisel.

Haapsalu spordihoones ja U-hallis panid palli mängu aga põhikooliastme tüdrukute ja poiste võistkonnad. Varahommikul alanud turniiri tempo ja ka mängude tase tõusis iga kohtumisega. Nii tüdrukud, kui poisid panid kõik oskused ja tahte mängu, et oma kodukooli lippu kõrgel hoida. Eriti südantsoojendav oli näha tillukeste maakoolide õpilaste suurt mängurõõmu.

Pronksised autasud said Noarootsi kooli korvpallitüdrukud: Kretlin, Daarja, Kerstin, Liiza, Heleri, Maibrit, Kristin, õpetaja Kaili Leht. Läänemaa meistriks tuli üsna kindlalt Noarooti kool.  Õpetaja Silver Schönbergi juhendatav võistkond mängis ilusat korvpalli koosseisus: Reno, Robin, Rait, Georg Walter, Uko Oliver , Maikel, Marko , Raian.

Palju õnne võtijatele!

Palju õnne võtijatele!