„ Kool 100 aasta pärast“

Loomise kuupäev 10.02.2022

Üks vahva „VÄIKE KUNSTNIK“ konkurss on taas jõudnud lõpule ja selgunud on silmapaistvamad tööd.

Klassiõpetajate ainenõukogu koostöös Haapsalu Kunstikooliga korraldab igal aastal 1.-2.klassi õpilastele kunstikonkursi, mille teemaks oli käesoleval õppeaastaks "Kool 100 aasta pärast"

Kunstikonkursil hinnatakse tööde teostuse originaalsust, terviklikust ja isikupära ning loomingulisust. Konkursile laekus kokku 30 tööd Läänemaa koolidest: Ridala Põhikoolist, Haapsalu Põhikoolist, Haapsalu Linna Algkoolist, Palivere Põhikoolist, Kullamaa Keskkoolist, Uuemõisa Lasteaed- Algkoolist ja Noarootsi Koolist. Nagu traditsioon on olnud, lähevad parimad tööd rändnäitusele, mis liigub osalenud koolides vastavalt graafikule. Sellel aastal on võimalus näitust külastada ka Noarootsi Koolis 16. - 27.mail.

Täname auväärt žüriid,  Haapsalu Kunstikoolist, kes parimad tööd välja valisid.

Täname Noarootsi Kooli huvijuhti, Maire Uuseni koos tublide abilistega, tänu kellele saame noorte kunsti nautida!

Viimati muudetud 10.02.2022.