Kohtumine Kuusalu Kooliga

Loomise kuupäev 13.06.2022
Veel enne õppeaasta lõppu oli 9.juunil Noarootsi Kooli 5. ja 6. klassil külas Kuusalu Keskkooli 5. klassi lapsed. See päev oli tihe ja toimekas. Lapsed panid üksteise nimed ja näod kokku tutvumisbingot mängides. Meie 8. klassi õpilased tutvustasid külalistele Noarootsi Kooli ja meie kodukanti, Kuusalu lapsed tutvustasid esitluste abil omakorda enda kooli. Loomulikult peeti omavahel põnevad sportmänge ning hiljem toimus veel koolimajas ka klassiöö, mis kogu päevale punkti pani.
Meie igal juhul arvame, et nõnda sai alguse üks hea sõprus ja koostöö Kuusalu ja Noarootsi koolide vahel.
Aitäh Kuusalu Keskkooli 5. klassi õpilastele ja klassijuhatajatele Mariale ja Sergole, et te teekonna meie juurde ette võtsite!
Viimati muudetud 13.06.2022.