Karli tänuväärne algatus

Loomise kuupäev 05.11.2019

Nagu paljud õpilased, käis ka Karli kooliõde Kerli (nimi muudetud)  suvepuhkuse ajal tööl. Teenitud raha eest ostis ta endale mobiiltelefoni. Ühel päeval pillas ta selle käest ja nii pahasti, et see muutus kasutuskõlbmatuks. Nähes, kui õnnetu tüdruk on, otsustas Noarootsi Kooli 8.klassi poiss Karl, et algatab kooliõele uue telefoni ostmiseks annetuste kogumise. Karl ise ütleb, et ei kujutanud ette, kui energiamahukas see protsess tegelikult on – inimestega tuleb palju suhelda ja püüda neid annetuse vajalikkuses veenda, tuleb kohata umbusku, tekib küsimusi ja vastakaid tundeid. Noore inimese ettevõtlikkusest ja hoolimisest räägib see ettevõtmine küll. Täiesti uue elukogemuse annab ka. Praeguseks on koos pool vaja minevast rahast. Karli ettevõtmist on võimalik toetada, helistades kooli sekretäri telefoninumbrile 5625 0461 leppimaks kokku, kuidas annetus Karlini jõuab. Ka paarist eurost on abi.

Viimati muudetud 18.04.2020.