Edukas #ärarääma projekt! 29. oktoober

Noarootsi Kool osales kevadel välja kuulutatud taarakogumisvõistlusel #ärarääma, mille raames võitsime ägeda auhinna!
Hurraaa :)

Eesti Pandipakend startis seitsme aastase vaheaja järel üle-eestilise üldhariduskoolidele suunatud pandipakendite kogumiskampaaniaga #ärarääma, mille eesmärgiks on suurendada koolipere keskkonnaalaseid teadmisi ja tutvustada vahetu kogemuse kaudu pakendite taaskasutusse suunamise tähtsust. Seda koolile kulusid kaasa toomata.

Auhinnad

Võrdsuse huvides võistlesid koolid kahes, väikeste ja suurte koolide, kategoorias. Esimese kategooria võidab kool, kes kogub tükiliselt kokku kõige rohkem pandipakendeid. Teise kategooria võidab kool, kes kogub kõige rohkem pakendeid ühe õpilase kohta. Mõlema kategooria võitjat premeeritakse enneolematu festivalipäevaga oma koolis, kus löövad kaasa tuntud Eesti influencerid (loe: suunamudijad). Ning tänutäheks kõige usinamatele pakendide sorteerijatele - mille sai ka Noarootsi Kool -  korraldab Eesti Pandipakend kaasahaarava keskkonnaharidusprogrammi ja Ahhaa Teadusteateri külastuse tervele kooliperele.
Palju õnne meile!

Tulemused