Ukraina heaks

Loomise kuupäev 26.09.2022

Noarootsi Kool algatas eelmisel nädalal omaltki poolt olulise tegevuse – me hakkasime Ukrainale kaitsevõrkusid punuma. Meie lastele tulid kaitsevõrkude punumist õpetama 3 tublit ukrainlannat, kellest üks on ise koolitööga väga seotud – nimelt on Tetiana Tovstokora Harkovi oblastis kooli direktor. Meie külalised olid rõõmsameelsed ja kannatlikud, jagades lastele häid õpetussõnu selle kohta, kuidas kaitsevõrgu punumine kõige paremini välja tuleb. Meil oli abiks ka pr Õie Tomingas, kes oli kaitsevõrgu punumiseks vajaliku materjali ette valmistanud. Heategevusliku algatuse idee taga meie koolis on aga armas õpetaja Lii Kalm.

Kuna me soovime kaitsevõrkusid edasi punuda, vajame me selleks materjali. Seetõttu oleme me tänulikud, kui kooli tuuakse heledaid kasutatud voodilinasid vms kangast (Signe Matteus’e või Maila Krasmus’e kätte). Küsimuste korral palun kirjutada: signe.matteus@ng.edu.ee

Sündmust kajastas ka Lääne Elulink opens on new page

#SlavaUkrainilink opens on new page

Viimati muudetud 30.09.2022.