Noarootsi Kooli õpilane püstitas uue rekordi 05. november maila.krasmus

Noarootsi kooli ja gümnaasiumi õpilastel on saanud traditsiooniks joosta sügishooaja õuetundide lõpetuseks aja peale Paslepa ring, pikkusega 3,78km. Iga aasta proovitakse parandada isiklikke tulemusi ja saada eelmistest aastatest kiiremaid aegu. Kiiremad jooksjad proovivad ületada ka eelnevate aastate parimate jooksjate tulemusi. Sellel aastal sündis uus kooli rekord. 9.klassi õpilane Reno jooksis kiiremini, kui oli seda teinud eelmise rekordi omanik, 12.klass õpilane Martin. Reno eesmärgiks oli ületada Martini jooksuaeg 15,12minutit. Enesetunne ja ilm soosisid head tulemust. Reno saavutas jooksuaja, mis ületas kõik ootused. Uus ja väga võimas kooli rekord on 14,15minutit. Tubli, Reno!
Noarootsi Kooli tüdrukute selle aasta parima tulemuse saavutas Kerstin ajaga 19,42minutit.