Meist

Pakume tööd

Noarootsi Kool otsib oma meeskonda osalise koormusega
0,4 tegevus- ja arendusjuhti.

Sobival kandidaadil on magistri- või sellega võrdsustatud kraad, oskus ja soov töötada laste ja noortega, kirjutada ja juhtida projekte, korraldada õppeüritusi, valmidus meeskonnatööks ja enesetäienduseks.

Kandideerimiseks saata: CV, haridust tõendava dokumendi koopia ja motivatsioonikiri kooli direktori meiliaadressile - mare.tereping@ng.edu.ee või postiga - Pürksi 10, Lääne-Nigula vald, 91201

Täiendav info tel +372 5295471

Konkurss kestab kuni 13.12.2019

Kandideerimiseks saata: CV, haridust tõendava dokumendi koopia ja motivatsioonikiri kooli direktori meiliaadressile - mare.tereping [at] ng.edu.ee või postiga - Pürksi 10, Lääne-Nigula vald, 91201